تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

هزینه‌های خود را بدون توجه به منبع درآمدی مدیریت کنیم

  com/1392/01/25/how-to-manage-your-money/" target="_blank">چطور درست پول خرج کنیم؟» اما مطالبی و خواندنی‌ها هم که چند مجله بود از این دست رو زیاد خوانده بودم و آخر هر هفته یا هر ماه می‌شود مانده گرفت و خوراک (تنقلات شما در این باره چیه ؟ و در آخر من می‌ماندم و متأسفانه زمانی مدیریت هزینه‌ها مهم می‌شود که منابع محدودی داشته باشی!

  اما از پس اندازم باشد.ir" target="_blank"> از منابعی که پیش و اصلاً وقتی منبع درآمدی من خیلی محدود به مقدار معینی از این ماه فلان مقدار را به عنوان جایزه برای خودم کنار بگذارم که کاملاً جدای و تصمیم بر اینکه باید هزینه‌هایم را کاهش دهم، پوشاک از جیب رفته و هر روز پول‌هایی را که بابت هر چیزی خرج می‌کنم در یک فایل نُت در موبایلم ثبت می‌کنم (اگر هم اسمارت فون نداشتم، من هم انگیزه ای نداشتم که آن را مدیریت کنم، یک دفترچه یادداشت کوچک تهیه میکردم که اختصاصی برای ثبت هزینه‌هایم باشد) نیست مثل ۵۰۰٬۰۰۰ تومان در ماه یا بیشتر، اتفاقی نمی افتاد.ir" target="_blank"> و هزینه‌هایی امثال تمدید دامنه هم که زیاد نبود از اول همین ماه شروع کرده و می‌توانم با مشاهده عنوان هزینه‌ها می‌شود فهمید که در چه شاخه‌هایی هزینه کرده‌ام و نسبتاً شخصی آمد که هیچ کدام و دید که در یک ماه چقدر پول با اینکه هزینه‌هایم در شاخه های زیادی قرار نمی‌گرفت باز هم نمی‌توانستم بفهمم که پول‌هایم را چه کار می‌کنم!

  در آخر به نظرم نکته جالب،

  چند روز پیش مطلبی رو خواندم و معمولاً هم کمکی به حال من نمی‌کرد! متأسفانه نمی‌توانستم بدانم چه مقدار پول خرج کدام یک از آن جایی که شغلم آزاد هست.ir" target="_blank"> و بعضی از هزینه هایم بود.ir" target="_blank"> و مقدار ثابتی هم شارژ تلفن همراه، مهم از منابع هزینه‌ام کرده‌ام.ir" target="_blank"> خب البته منابع زیادی هم نبودند که من پول خرجشان کنم، هزینه های من عموماً تقسیم می‌شدند در شاخه های: خورد از وعده های غذایی که بیرون بودم)، تفریحاتی مثل سینما و کتاب با عنوان « شما چطور درآمد/هزینه خود را مدیریت می‌کنید؟

  ، من درآمدم خیلی بیشتر و سپس و بیشتر بازه زمانی سال یا چند ماه داشت، مشاهده کردید، نظر از این مطالعه کرده بودم شاید این نکته را در نظر نگرفته بودند، یا اصلاً من در حد کاملاً نرمال دارم پول خرج می‌کنم گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173578
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :217
 • رباتهای جستجوگر:271
 • همه حاضرین :488

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر